Link do fanpage "Tradycyjna Polska Wieś" Proszowickiej Fundacji im. Franciszka Śmiecha
Link do kanału na youtube Prezesa Gospodarza "Tradycyjnej Polskiej Wsi" Fundacji im. Franciszka Śmiecha, Stanisław Śmiecha

Kontakt z nami

Statut fundacji

Aktualności

Stanisław i Katarzyna Śmiechowie

A.D 2020

Informacje finansowe wraz ze sprawozdaniami

Chcę pomóc

 

"TRADYCYJNA

POLSKA WIEŚ"

Fundacja im. Franciszka Śmiecha

 

 

KRS: 0000889765

 

NIP: 5681627581

 

REGON: 388448820

 

Numer Konta: 58 1020 3453 0000 8502 0324 6170

Tradycyjna Polska Wieś
Szanowni Państwo! 
 
Zwraca się do Was z prośbą o pomoc w tworzeniu wirtualnego miejsca w którym skupiać się będzie cała nasza szeroko pojęta polska kultura.
 
Dysponujesz w swoich wirtualnych zbiorach archiwalnymi fotografiami swojej małej ojczyzny? Chciałbyś podzielić się z innymi historiami, anegdotami, wspomnieniami dotyczącymi Twojej okolicy? A może leży Ci na sercu dobro naszych rodzimych ras zwierząt gospodarskich?
 
Nie zwlekaj!
 
Skontaktuj się z nami już dziś!
 
Zamieścimy za pisemną zgodą (zgoda może być wyrażona w formie mejlowej) Twoje fotografie, artykuły czy też historie w odpowiednim dziale na naszej stronie internetowej.
 
Skontaktuj się z nami możesz poprzez maila:
 
lub poprzez formularz kontaktowy na stronie:
 
 
 
 
 
 
 
Czekamy na Ciebie! Wspólnie zadbamy o to by nasza polska kultura i pamięć o naszych ojcach nie zaginęły w pomroce dziejów.
 
Pozdrawiamy!
 
PS. Mile widziane zdjęcia motocykli, rowerów, aut polskiej produkcji; starych domów, chat, dworów, budynków przemysłowych, budynków gospodarczych; zabytkowych przedmiotów codziennego użytku; strojów ludowych, etc, etc.

 

UWAGA! UWAGA!

05 marca 2021